Coursing 31. 3. 2019

Posted on

Máme tu náhradní termín za 17.3.2019- tento datum byla akce zrušena kvůli podmáčené ploše. Bylo zde nebezpečí uklouznutí, úrazu. O to nikdo nestál.
Nyní ale máme další termín a budeme doufat, že nám počasí bude přát a my si užijeme super den. Prosím o opětovné nahlášení vaší účasti, časy skupin zůstávají stejné.

O co jde?
Jedná se o umělou návnadu (igelitový střapec, kus kůže),který se táhne cik-cak na lanku přes několik kladek a dráha, kterou střapec opisuje, má simulovat dráhu běhu zajíce. Pejsek tento střapec instinktivně pronásleduje.

Všichni co už coursing znají mohou potvrdit, že je to super. Děláme to pouze pro zábavu, vyblbnutí psa- nejedná se tedy o závody. Přihlásit se mohou i psi, kteří coursing nikdy neběhali a je to pro ně zcela nové.

Platba
– platba proběhne na místě, mějte pokud možno přesně
– 200kč/1.pes, 130kč další pes jednoho pána
– 80 kč zkouška pro štěňátka

Účast
– minimální počet účastníků pro konání akce je 30 psů
– účastníci budou rozděleni do dvou skupin. První-dopolední bude běhat od půl 11 do 12 a 2.skupina od 12 do půl 2, pokud bude nahlášeno více psů je možnost otevření další odpolední skupiny
– areál máme pronajatý, prosím všechny aby si po svých psích miláčcích uklízeli.
– Psi mohou být na volno pouze při běhu, ostatní musí být na vodítku, abychom předešli případným konfliktům. Konfliktní psi prosím ať mají košík.
– Každý pes poběží 3-4x danou trasu.

Důležité! Organizátor akce ani majitel objektu nenese zodpovědnost v případě ublížení na zraví nebo úhynu psa.

MĚJTE S SEBOU OČKOVACÍ PRŮKAZ S PLATNÝM OČKOVÁNÍM.

Přihlášení
Přihlášky prosím závazně do zpráv nebo napsat sem do diskuse. (např. korelusová 1xpes nebo 1xštěně) nestačí jen označit zúčastním se. S přihlášením neotálejte, ať máme představu kolik bude zúčastněních.

Parkování je možné v okolí areálu
Místo konání
Háje 2375, 350 02 Cheb (hřiště se nachází vedle základny dobrovolných hasičů a restaurace tango) adresa restaurace Tango je Sportovců 163/6

Facebook událost